Cycling.com.tr Kimdir?

Cycling, bildiğiniz üzere Türkçe’de “bisikletçilik, bisikletçi, bisiklet sporu” gibi tabirlerin olduğu kelimedir. Siz değerli misafirlerimiz ve kullanıcılarımız için oluşturduğumuz bu internet sitemizde, bisiklete dair; her soruyu özgürce sorabilir, anında cevap alabilirsiniz.

Cycling, tamamen hobi amaçlı kurulmuştur ve herhangi bir kâr elde etmek değildir amacı. İlerleyen zamanlarda sponsor eşliğinde çekilişlerimiz olur ise yine herhangi bir kâr gütmeden direkt olarak siz değerli kullanıcılarımıza hediye edeceğiz.

Cycling Kuralları Nelerdir?

1. Küfür, Hakaret ve Argo

Hiçbir kullanıcımız kendi aralarında (ne kadar samimi olurlarsa olsun) birbirlerine cycling üzerinden küfür, hakaret veya argo gibi kelimeler/cümleler kuramaz. Cycling internet sitesi olarak bu kurala çok fazla özen göstermekteyiz, lütfen dikkatli davranalım.

2. Rahatsız Etme!

Hiçbir durumda cinsiyetçi yaklaşım sergilemeyen Cycling internet sitesi, insanların birbirlerini rahatsız etmelerine kesinlikle karşıdır. Sorulması gereken sorular genelde internet sitemiz üzerinden sorulur ve tüm yanıtlar oradan alınır. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur.

3. Siyaset

Cycling internet sitesi olarak en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi diyebiliriz. Siyaset üzerine sorulan tüm sorular direkt olarak silinmektedir. Tek amacımız bisiklet sporu olsun, özen gösterelim.

4. Küçük Görme!

Cycling internet sitesi üzerinden sorulan soruları, insanların bisikletlerini veya aldığı herhangi bir ekipmanı küçük görme, aşağılama vb. gibi eylem sergileyenler direkt olarak siteden uzaklaştırılacaktır. Birbirimize yardımcı olmak ve elimizden gelenin en iyisini yapabilmek için lütfen saygı ve sevgi gibi kavramları unutmayalım.